Lowestoft Scores Race

Location: Lowestoft

Website: http://www.waveneyvalley.org/races

Seniors

Start time: 10/09/2017 14:00

Position Forename Surname Gender Category Club Tag Time
1 Michael Eccles M MSenior Norfolk Gazelles AC 166 00:26:23.234
2 Robert Chenery M MSenior Ipswich Jaffa 141 00:27:01.719
3 Lee Cook M MSenior Rock Estate 151 00:27:18.598
4 Chris Jones M MSenior Harrow AC 210 00:27:43.948
5 Joseph Hawes M MSenior Norfolk Gazelles AC 190 00:28:26.537
6 Barry Stratford M MSenior Ampthill and flitwick flyers 297 00:28:30.608
7 Dylan Neeve M MSenior Rock Estate 258 00:29:02.385
8 Ethan Davies M MSenior North Norfolk Harriers AC 159 00:29:41.198
9 Colleen Nicole Mukuya F FSenior Great Yarmouth & District AC 256 00:29:50.667
10 Chris Haylock M MVet 45 Lowestoft Road Runners 192 00:29:59.856
11 Matthew Sutton M MSenior Lowestoft Road Runners 300 00:30:04.926
12 Darren Sheppard M MVet 45 Framlingham Flyers 282 00:30:13.738
13 Stephen Balfe M MSenior City of Norwich Athletics Club 113 00:30:16.486
14 Darren Honour M MVet 45 Bungay Black Dog RC 197 00:30:19.528
15 Jonathan Cordle M MVet 50 Tri-Anglia Triathlon Club 152 00:30:23.786
16 Ben Churchman M MSenior Diss & District AC 147 00:30:31.696
17 Jo Andrews F FVet 40 Bungay Black Dog RC 104 00:30:32.507
18 Arron Mckoy M MVet 40 Lowestoft Road Runners 242 00:30:42.272
19 Paul Martin M MVet 40 Norwich Road Runners 237 00:30:46.126
20 Rory French M MSenior Rock Estate 175 00:31:09.650
21 Chris Withey M MSenior Rock Estate 322 00:31:11.476
22 Will Mcmorris M MSenior 243 00:31:23.350
23 James Drake M MSenior Rock Estate 342 00:31:31.756
24 Conner Bilner M MSenior Ipswich Jaffa 122 00:31:35.796
25 Neil Bye M MSenior Lowestoft Road Runners 137 00:31:37.840
26 Lloyd Scriven M MVet 40 Waveney Valley AC 280 00:31:47.371
27 Richard Aukland M MVet 45 Waveney Valley AC 374 00:31:55.125
28 Martin Horlock M MVet 40 Norwich Road Runners 198 00:31:58.307
29 Chris Mower M MVet 40 Saint Edmund Pacers 255 00:32:00.179
30 Chris Witmore M MSenior Bungay Black Dog RC 359 00:32:08.291
31 Daniel Gardiner M MVet 45 Bungay Black Dog RC 177 00:32:11.536
32 Karim Ouaddane M MVet 50 Waveney Valley AC 263 00:32:25.654
33 Colin Oldman M MVet 50 329 00:32:30.193
34 Lee Gooderham M MSenior Lowestoft Road Runners 181 00:32:39.522
35 Charlie James M MSenior Rock Estate 366 00:32:45.606
36 Paul Hunt M MSenior 203 00:32:48.445
37 Jonathan Meadows M MVet 40 Lowestoft Road Runners 245 00:32:49.865
38 Aaron Shrimpton M MVet 45 Lowestoft Road Runners 283 00:32:55.949
39 Steven Baker M MVet 40 Great Yarmouth Road Runners 111 00:32:56.152
40 Louise White F FVet 40 Thetford AC 315 00:32:58.305
41 Chris Scott M MVet 40 Birds Eye 279 00:33:00.816
42 Philip Dougherty M MVet 40 Ormiston Denes Academy 163 00:33:04.872
43 Andrew Ayers M MVet 40 Waveney Valley AC 108 00:33:06.510
44 James Carass M MSenior Great Yarmouth Road Runners 138 00:33:11.175
45 Lewis Spurgin M MSenior 292 00:33:16.853
46 Steven Barber M MVet 40 117 00:33:22.329
47 Tim Moore M MSenior Rock Estate 249 00:33:23.748
48 Chris Bailey M MSenior 109 00:33:29.645
49 Oliver Jones M MSenior Norfolk Gazelles AC 211 00:33:30.510
50 Leon Neeve M MVet 40 Rock Estate 259 00:33:30.659
51 Nick Gurney M MSenior Norwich Road Runners 186 00:33:36.135
52 David Steadman M MSenior 293 00:33:37.149
53 Richard Chilvers M MVet 45 Rock Estate 144 00:33:41.610
54 Matt Baldry M MVet 45 Waveney Valley AC 112 00:33:49.130
55 Harriet Lyman F FSenior Waveney Valley AC 234 00:33:52.140
56 Jon Comyn M MSenior Waveney Valley AC 346 00:33:55.214
57 John Baxter M MVet 60 Bure Valley Harriers 119 00:33:58.146
58 Mark Saunders M MVet 50 Rock Estate 277 00:34:00.502
59 Stuart Warne M MVet 50 339 00:34:05.588
60 Kevin Lloyd M MSenior District runners 227 00:34:07.148
61 Robin Mackenzie M MVet 55 Framlingham Flyers 235 00:34:08.427
62 Mary Leeks M MSenior Ipswich Jaffa 348 00:34:10.860
63 Matthew Reynolds M MSenior Lowestoft Road Runners 271 00:34:15.930
64 Gary Mcdonald M MSenior Lowestoft Road Runners 350 00:34:34.541
65 Mark Lawson M MVet 45 Great Yarmouth & District AC 225 00:34:48.347
66 Nicola Lambert-John F FSenior Coltishall Jaguars 219 00:34:49.455
67 Wayne Freeman M MVet 55 Waveney Valley AC 174 00:34:50.100
68 Kenneth Tovell M MVet 45 Framlingham Flyers 305 00:34:57.957
69 Ross Ashton M MVet 40 107 00:34:59.376
70 Robert Milner M MSenior Waveney Valley AC 246 00:35:03.838
71 Mark Stone M MVet 45 Great Yarmouth Road Runners 296 00:35:16.427
72 Paul Banks M MVet 50 Birds Eye 116 00:35:20.265
73 Richard Smith M MVet 45 367 00:35:24.726
74 Johnathan Meen M MVet 40 362 00:35:28.377
75 Darrel Roberts M MVet 45 Waveney Valley AC 273 00:35:28.985
76 Nadine Heseltine F FVet 40 196 00:35:34.664
77 Thomas Woodrow M MSenior Ormiston Denes Academy 325 00:35:39.937
78 Antony Croucher M MSenior Waveney Valley AC 331 00:35:43.410
79 Michael Illingsworth M MVet 45 Waveney Valley AC 205 00:35:47.350
80 Phil Cox M MSenior 337 00:35:47.350
81 Guy Gibson M MSenior 338 00:35:56.987
82 Nicholas Colwill M MSenior Ormiston Denes Academy 356 00:35:58.100
83 James Lambert M MSenior Coltishall Jaguars 218 00:35:59.218
84 Chris Chorley M MVet 50 Bungay Black Dog RC 145 00:35:59.624
85 Joanne Cox F FVet 45 Bungay Black Dog RC 154 00:36:02.151
86 Thomas Strowlger M MSenior 360 00:36:07.127
87 Ben Driver M MSenior Ormiston Denes Academy 165 00:36:09.155
88 Neil Gooch M MVet 40 179 00:36:12.603
89 Matt Buckoke M MVet 40 134 00:36:15.520
90 Darren Nowman M MSenior Beccles Triathlon Club 361 00:36:16.269
91 Blaine Craddock M MVet 45 155 00:36:20.481
92 Sarah Stubbs F FVet 40 City of Norwich Athletics Club 299 00:36:21.339
93 Alan Bendell M MVet 40 345 00:36:22.556
94 Nick Overy M MVet 45 264 00:36:22.759
95 Duncan Chenery M MVet 55 Ipswich Jaffa 142 00:36:27.423
96 Allan Ing M MVet 60 Lowestoft Road Runners 206 00:36:27.626
97 Matthew Fiske M MSenior 171 00:36:29.857
98 Joshua Woolnough M MSenior 326 00:36:30.668
99 Christopher Lodge M MSenior 230 00:36:35.941
100 Mervyn Lock M MVet 45 228 00:36:38.780
101 Gaz Matthews M MVet 45 358 00:36:49.934
102 Simon Sparkes M MVet 40 Bungay Black Dog RC 290 00:36:51.556
103 Michael Knights M MVet 45 336 00:36:54.208
104 Ian Harrison M MVet 40 188 00:36:58.467
105 Jake Church M MSenior Saxmundham Sports Running & Fitness Club 146 00:36:58.873
106 Andy Bailey M MVet 45 Bungay Black Dog RC 110 00:36:59.738
107 Damian Ashcroft M MVet 50 Bungay Black Dog RC 106 00:37:07.390
108 Sam Bogan M MSenior 126 00:37:07.999
109 Adrian Slattery M MSenior 285 00:37:09.418
110 Philip Loney M MVet 40 231 00:37:13.677
111 Lee Watkins M MSenior 312 00:37:19.964
112 Giles Kerkham M MVet 45 Norwich Road Runners 214 00:37:26.453
113 Paul Westgate M MVet 55 Birds Eye 354 00:37:29.495
114 Ian Marshall M MVet 50 Lowestoft Road Runners 370 00:37:31.929
115 Malcolm Huggins M MVet 45 Waveney Valley AC 363 00:37:32.943
116 Hannah Wood F FVet 40 Ipswich Jaffa 323 00:37:35.580
117 Jonny Burrell M MVet 40 136 00:37:40.852
118 Simon Howard M MVet 40 199 00:37:42.272
119 Joanne Watkins F FSenior Norfolk Gazelles AC 352 00:37:45.111
120 Daren Coulter M MVet 45 Waveney Valley AC 153 00:37:49.738
121 Robert Brough M MSenior 131 00:37:51.398
122 Carl Moore M MVet 40 365 00:37:51.601
123 Lisa Riley F FVet 45 Lowestoft Road Runners 272 00:37:59.120
124 Kris Hemsley M MSenior Rock Estate 195 00:38:02.770
125 Dave Wilson M MVet 45 371 00:38:06.218
126 Stuart Young M MVet 50 Bungay Black Dog RC 328 00:38:12.910
127 James Crisp M MSenior Lowestoft Road Runners 156 00:38:13.519
128 Michael Sharman M MVet 45 281 00:38:14.490
129 Amy Vallis F FSenior 307 00:38:14.736
130 Peter Edmunds M MVet 65 Bungay Black Dog RC 167 00:38:21.220
131 Mike Bretton M MVet 50 343 00:38:27.325
132 Stuart Kenrick M MVet 40 213 00:38:27.933
133 Ella Wakeley F FSenior Great Yarmouth & District AC 309 00:38:35.470
134 Karen Evans F FVet 40 Lowestoft Road Runners 169 00:38:36.264
135 Samantha Ismail-Epps F FSenior Bungay Black Dog RC 207 00:38:40.117
136 Karl Brady M MVet 50 330 00:38:43.767
137 Harvey Goodfellow M MSenior Rock Estate 364 00:38:44.376
138 Laura Devereux F FVet 45 Bungay Black Dog RC 160 00:38:59.586
139 Robin Jones M MVet 55 209 00:39:06.746
140 Alan Waller M MVet 45 310 00:39:13.984
141 Kathryn Skazick F FSenior 284 00:39:33.859
142 Simon Smith M MVet 40 372 00:39:37.790
143 Matthew Owen M MVet 40 340 00:39:41.987
144 Vanessa May F FSenior Lowestoft Road Runners 239 00:39:46.448
145 David Varndell M MVet 55 308 00:39:52.719
146 Martin Hazell M MVet 50 194 00:39:52.953
147 Julie Webster F FVet 45 Great Yarmouth Road Runners 313 00:39:55.995
148 Stuart Lawn M MSenior Bungay Black Dog RC 224 00:39:59.443
149 Scott King M MSenior Ormiston Denes Academy 353 00:40:06.947
150 Jon Andrews M MSenior Waveney Valley AC 105 00:40:11.408
151 Tom Moore M MSenior 248 00:40:19.520
152 Patrick Mccabe M MVet 55 240 00:40:20.331
153 Jo Lockhart F FVet 45 Bungay Black Dog RC 229 00:40:21.345
154 Jane Trudgill F FVet 40 Great Yarmouth Road Runners 306 00:40:22.765
155 Mark Withall M MSenior 321 00:40:31.800
156 David Mcwilliam M MVet 40 244 00:40:34.325
157 Kim Blazer F FVet 45 Norwich Road Runners 125 00:40:36.150
158 Paul Saunders M MVet 45 Tri-Anglia Triathlon Club 278 00:40:45.681
159 Michael Lewis M MSenior Ormiston Denes Academy 355 00:40:47.304
160 Lynsey Chenery F FSenior Ipswich Jaffa 143 00:40:48.521
161 Patrick Larke M MVet 60 Wymondham AC 220 00:40:53.996
162 Bobbie Sauerzapf F FVet 55 Bungay Black Dog RC 276 00:41:02.919
163 Ryan Mitchell M MSenior 335 00:41:05.369
164 Barry Tierney M MSenior 304 00:41:10.236
165 Michael Flower M MVet 40 Norfolk Harriers 172 00:41:12.264
166 Pete Drake M MVet 70 Rock Estate 341 00:41:20.189
167 Roly Cook M MVet 55 Norwich Road Runners 150 00:41:23.512
168 Yasmin Dodd F FSenior 161 00:41:24.420
169 Claire Keable F FVet 40 212 00:41:24.650
170 Ray Knights M MVet 60 347 00:41:39.650
171 Glenn Doy M MVet 60 164 00:41:40.687
172 Mark Smith M MVet 50 286 00:42:00.827
173 Lore Lambelein F FSenior Steel City Striders RC 217 00:42:01.576
174 Neil Thomas M MVet 45 The Welsh Wonder 303 00:42:06.646
175 Stephen Bullen M MVet 45 Lowestoft Road Runners 135 00:42:06.646
176 Antony Carr M MVet 50 Birds Eye 369 00:42:13.541
177 Tony Hardy M MVet 55 Bungay Black Dog RC 187 00:42:28.345
178 Chris Comyn M MSenior Waveney Valley AC 349 00:42:31.387
179 Sonny Neeve M MSenior 257 00:42:32.713
180 Tony Morley M MVet 55 Bungay Black Dog RC 250 00:42:46.613
181 Dave Martindale M MVet 55 238 00:42:54.912
182 Jo Parden F FVet 50 Framlingham Flyers 373 00:42:54.912
183 Tim Howlett M MVet 50 200 00:42:57.954
184 Max Podger M MSenior 267 00:43:03.227
185 Sherralyn Blakely F FVet 50 124 00:43:08.110
186 Jonathan Strowlger M MSenior 298 00:43:12.977
187 Melissa Wilson F FSenior 319 00:43:12.977
188 Troy Allen M MSenior 103 00:43:18.858
189 Jonathan Price M MVet 65 Sudbury Joggers 270 00:43:20.481
190 Melissa Thacker F FSenior 302 00:43:22.914
191 Camilla Darling F FSenior Waveney Valley AC 157 00:43:23.117
192 Louise Thacker F FSenior 301 00:43:28.390
193 Kevin Oldman M MSenior Ormiston Denes Academy 262 00:43:36.299
194 Stuart Aldous M MVet 40 Ormiston Denes Academy 102 00:43:37.110
195 Markus Wegg M MVet 45 Lowestoft Road Runners 314 00:43:41.369
196 Steve Betts M MSenior Waveney Valley AC 121 00:43:51.712
197 Keelan Smith M MSenior Saxmundham Sports Running & Fitness Club 288 00:43:53.334
198 Alan Johnson M MVet 65 Waveney Valley AC 208 00:43:54.551
199 David Berry M MSenior 120 00:43:58.810
200 Victoria Laughland F FVet 50 222 00:44:04.488
201 Annie Hughes F FVet 45 Norwich Road Runners 202 00:44:06.516
202 Caroline Grint F FVet 40 185 00:44:13.614
203 Lee Roth M MVet 45 Birds Eye 275 00:44:19.293
204 Vicky Wood F FVet 45 Waveney Valley AC 324 00:44:34.300
205 Claire Wilkinson F FSenior Ormiston Denes Academy 317 00:44:39.573
206 Catriona Morrison F FSenior 253 00:44:53.363
207 Jon Wilkinson M MSenior Ormiston Denes Academy 316 00:44:54.580
208 Emma Garrard F FVet 40 Lowestoft Road Runners 178 00:44:57.825
209 Stuart Smith M MVet 60 Waveney Valley AC 289 00:44:58.270
210 Kevin Barnard M MVet 45 118 00:45:12.426
211 Lisa Wilson F FVet 45 Waveney Valley AC 320 00:45:19.930
212 Richard Poynton M MVet 45 269 00:45:26.140
213 Rosemarie Ball F FVet 55 Bungay Black Dog RC 115 00:45:29.664
214 Tony Ludlam M MVet 50 232 00:45:39.196
215 Nicola Bowles F FSenior 128 00:45:49.539
216 Michaela Matthews F FVet 40 357 00:45:52.784
217 Claire Gray F FSenior 183 00:45:53.392
218 Hannah Morris F FVet 40 Ormiston Denes Academy 251 00:46:02.518
219 Hannah Cole F FSenior 148 00:46:18.336
220 Linda Hunt F FVet 55 Bungay Black Dog RC 204 00:46:39.630
221 David Hutchings M MSenior 368 00:47:00.113
222 Malcolm Stedman-Jones M MVet 50 Bungay Black Dog RC 294 00:47:03.155
223 Emma-Jane Buck F FSenior 133 00:47:25.323
224 Sue Cattermole F FVet 55 140 00:47:33.575
225 Samantha Stedman-Jones F FVet 50 Bungay Black Dog RC 295 00:47:34.792
226 Sylvia French F FSenior 332 00:47:48.988
227 Rachel Acamon-Carbonelli F FVet 40 Great Yarmouth Road Runners 101 00:47:52.233
228 Nicholas Carter M MVet 70 139 00:47:56.897
229 Julie Haselwood F FVet 60 Ipswich Jaffa 189 00:48:15.961
230 Kelly Patten F FSenior 265 00:48:58.362
231 Kirsten Grainge F FSenior 182 00:48:58.564
232 Alice Kirk F FSenior Bungay Black Dog RC 215 00:49:24.726
233 Martin Illingsworth M MVet 45 Waveney Valley AC 334 00:49:40.357
234 Bob Fossey M MVet 60 Dune runner 173 00:49:48.687
235 Kit Ngai M MSenior 344 00:50:49.527
236 Gina Warford F FVet 40 Lowestoft Road Runners 311 00:51:03.911
237 Sarah Sparkes F FVet 40 Bungay Black Dog RC 291 00:51:26.640
238 Susan Potter F FVet 55 Bungay Black Dog RC 268 00:51:26.640
239 Gary French M MSenior 333 00:51:28.871
240 Tony Bown M MVet 50 129 00:51:34.346
241 Sharon Lakey F FSenior 216 00:51:48.339
242 Wendy Larke F FVet 50 Wymondham AC 221 00:52:20.990
243 Jayne Cook F FVet 50 149 00:52:24.438
244 Karen Williams F FVet 50 Ormiston Denes Academy 318 00:52:47.354
245 Julianne Mindham F FVet 55 Ormiston Denes Academy 247 00:53:22.439
246 Phillip Laurier M MVet 65 Lowestoft Road Runners 223 00:53:34.607
247 Jayne Pitcher F FVet 65 351 00:53:34.810
248 Michael Ball M MVet 60 Bungay Black Dog RC 114 00:54:38.895
249 Tracey Haylock F FVet 50 Bungay Black Dog RC 191 00:55:43.276
250 Lisa Smith F FVet 45 287 00:55:56.567
251 Jessica Nield F FSenior Ormiston Denes Academy 261 00:57:00.855
252 Tina Green F FVet 55 Ormiston Denes Academy 184 00:57:53.786
253 Paul Bird M MVet 55 Bungay Black Dog RC 123 01:00:16.334
254 Kim Howson F FSenior 201 01:01:23.624
255 Hannah Morris F FVet 40 Ormiston Denes Academy 252 01:07:28.738

Juniors

Start time: 10/09/2017 14:05

Position Forename Surname Gender Category Club Tag Time
1 Samuel Stevens M MJunior (13-15) Great Yarmouth & District AC 55 00:07:55.914
2 Billy Heseltine M MJunior (13-15) Great Yarmouth & District AC 30 00:08:02.903
3 George Browne M MJunior (13-15) Waveney Valley AC 9 00:08:21.620
4 Joel Burgess M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 12 00:08:30.780
5 Elliott Taylor M MJunior (13-15) 58 00:08:36.568
6 Levi Lawson M MJunior (13-15) Great Yarmouth & District AC 33 00:08:41.232
7 Finn Howes M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 32 00:08:49.547
8 Billy Girling M MJunior (13-15) 25 00:08:53.198
9 Thomas Spurgeon M MJunior (13-15) Waveney Valley AC 54 00:08:58.673
10 Jack Gooch M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 26 00:09:02.526
11 Holly Bunn F FJunior (13-15) City of Norwich Athletics Club 11 00:09:06.582
12 Reuben Andrews M MJunior (13-15) Bungay Black Dog RC 1 00:09:18.953
13 Thomas Supple M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 57 00:09:25.848
14 Zak Barber M MJunior (9-12) 3 00:09:27.268
15 Tess Andrews F FJunior (9-12) 2 00:09:27.650
16 George Morris M MJunior (13-15) 41 00:09:29.499
17 Louis Tillet M MJunior (13-15) 62 00:09:29.639
18 Billy Eccles M MJunior (9-12) 22 00:09:29.930
19 Kyle Church M MJunior (13-15) 67 00:09:29.998
20 Brooke Oram F FJunior (13-15) Great Yarmouth & District AC 49 00:09:32.322
21 Alec Mackay M MJunior (13-15) Framlingham Flyers 38 00:09:41.792
22 William Browne M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 10 00:09:42.509
23 James Burgess M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 13 00:09:42.884
24 Alice Craddock F FJunior (9-12) 19 00:09:43.492
25 Benjamin Thompson M MJunior (9-12) 59 00:09:44.100
26 Josh Smith M MJunior (9-12) 52 00:09:46.534
27 Harry Smith M MJunior (9-12) Bungay Black Dog RC 53 00:09:47.954
28 Friedrich Morris M MJunior (9-12) 42 00:09:48.765
29 Benjamin Cone M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 18 00:09:48.905
30 Nathan Littlejohns M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 34 00:09:49.982
31 Jude Benson - Smith M MJunior (9-12) 6 00:09:57.800
32 Vaughan Beckham M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 5 00:09:58.499
33 Samuel Binks M MJunior (9-12) 7 00:09:59.610
34 Reece Oldman M MJunior (13-15) 48 00:10:08.764
35 Oliver Strowlger M MJunior (13-15) Waveney Valley AC 56 00:10:08.842
36 Charles Hardy M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 28 00:10:10.590
37 Theo Chong M MJunior (9-12) 17 00:10:23.257
38 Freddie Cox-Hartigan M MJunior (9-12) Bungay Black Dog RC 65 00:10:27.297
39 Agatha Gouldby F FJunior (9-12) 27 00:10:28.327
40 Ella Newman F FJunior (9-12) 44 00:10:30.152
41 Ellen Lockhart F FJunior (13-15) Bungay Black Dog RC 36 00:10:38.482
42 James Mcallen M MJunior (9-12) 39 00:10:41.321
43 George Shrimpton M MJunior (9-12) 51 00:10:45.377
44 Eva Eccles F FJunior (9-12) 23 00:10:52.772
45 Seth Frankland M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 24 00:10:56.329
46 Belle Watkins F FJunior (9-12) Norwich Road Runners 60 00:11:02.662
47 Liam Bridges M MJunior (9-12) 8 00:11:09.214
48 Alfie Caplin M MJunior (9-12) 15 00:11:20.462
49 Rhys Howard M MJunior (9-12) 31 00:11:35.999
50 Benjamin Littlejohns M MJunior (9-12) 35 00:11:46.150
51 Charlie Mudd M MJunior (9-12) 43 00:11:50.679
52 Liam Last M MJunior (13-15) 63 00:12:05.889
53 Jake Mills M MJunior (9-12) 40 00:12:32.394
54 Summer Andrews F FJunior (9-12) 70 00:12:32.456
55 Aimee Carruthers F FJunior (9-12) 16 00:12:45.763
56 Callum Dootson M MJunior (9-12) 21 00:12:57.806
57 Max Nutman M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 46 00:12:57.806
58 Daisy Harris F FJunior (9-12) Retford AC 71 00:13:06.745
59 Samuel McDonald M MJunior (9-12) 66 00:13:09.178
60 Bobby Batts M MJunior (9-12) Waveney Valley AC 4 00:13:14.857
61 Olive Harris F FJunior (9-12) Retford AC 72 00:13:25.402
62 Grace Witmore F FJunior (9-12) 68 00:13:36.570
63 Caroline Cox-hartigan F FJunior (9-12) Bungay Black Dog RC 64 00:14:11.235
64 Jayden Welham M MJunior (9-12) 61 00:14:16.368
65 Ethan Newman M MJunior (9-12) 45 00:14:29.441
66 Biff Cross M MJunior (13-15) 20 00:14:39.190
67 James Wilson M MJunior (9-12) 73 00:15:18.768
68 Ethan Smith M MJunior (13-15) Ormiston Denes Academy 69 00:31:10.557