Beccles Turkey Trot

Date: 09/12/2018

Location: Sir John Leman High School, Ringsfield Road, Beccles, Suffolk, NR34 9PG

Website: link

This year the Turkey Trot is proud to host the SCAA 2018 County Championships

A 10 mile certified course (2018-33486) on quiet and picturesque roads around Beccles. Facilities at race HQ include showers, changing and refreshments

Christmas Fayre to all finishers

Prizes for 1st, 2nd and 3rd male and female, 1st male and female V40, V45, V50, V55, V60, V65, V70

£50 if course record broken

Prizes for 1st Male and Female teams (3 to count) and best fancy dress

Maximum numbers 500. Minimum age 17

Entries are non-refundable but transfers are available until 03/12/2018. Login to transfer your entry.

Your current entrants

Waves

Name/Distance Start time Entrants
10 Miles 11:00 am
100%

Entrance limit reached for this race!

UKA Affiliated £13.00
Unaffiliated £15.00
Waiting List 11:00 am
2%
UKA Affiliated £0.00
Unaffiliated £0.00
Name Club Wave
Ruth Acworth Rushmere Community Runners 10 Miles
Louise Adams Diss Heywood Joggers 10 Miles
Steven Alderson 10 Miles
Helen Aldous Diss & District AC 10 Miles
Will Aldred Framlingham Flyers 10 Miles
Linda Aldred Framlingham Flyers 10 Miles
Laura Ali Framlingham Flyers 10 Miles
Sue Allen PCRC Runsters 10 Miles
Mark Allen Woodbridge Shufflers RC 10 Miles
Mike Allum 10 Miles
Julia Allum 10 Miles
Joanna Andrews Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Bob Arnell GYRRC 10 Miles
Damian Ashcroft Bungay Black Dog RC 10 Miles
Robin Ashe Bungay Black Dog RC 10 Miles
Christine Ashe Bungay Black Dog RC 10 Miles
Emma Attwood Stowmarket Striders RC 10 Miles
Katherine Audus Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Andrew Ayers Waveney Valley AC 10 Miles
Angie Ayers Waveney Valley AC 10 Miles
Gemma Aylen Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Chris Aylmer 10 Miles
Kirk Bagge Wymondham AC 10 Miles
Stuart Baker Wayland Hares 10 Miles
Catherine Baldwin 10 Miles
Hilary Ball Bungay Black Dog RC 10 Miles
Mark Banfield Wymondham AC 10 Miles
Helen Barber Framlingham Flyers 10 Miles
Lee Barber Framlingham Flyers 10 Miles
Cassie Barker Wymondham AC 10 Miles
Michelle Barker Wymondham AC 10 Miles
Christine Barker Diss heywood 10 Miles
John Barrett 10 Miles
Sam Bartram Diss & District AC 10 Miles
Sam Beales Coltishall Jaguars 10 Miles
Antony Beales Wymondham AC 10 Miles
Amber Beaney Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Jackie Bell 10 Miles
Catherine Belsom Stowmarket Striders RC 10 Miles
Alistair Belsom 10 Miles
Robin Belsom Ipswich Jaffa 10 Miles
Heidi Bingham Stowmarket Striders RC 10 Miles
Jo Bisset-Smith Lowestoft Road Runners 10 Miles
Anna Bjorkstrand Ipswich Triathlon Club 10 Miles
Emma Blackwell Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Susan Bond PCRC Runsters 10 Miles
John Bone Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
James Bool 10 Miles
Aimee Boreham Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Gareth Bradbury Waveney Valley AC 10 Miles
Alun Bradshaw Team Bex 10 Miles
Kaye Branton Felixstowe Road Runners 10 Miles
Steve Bright 10 Miles
Keith Brighty Coltishall Jaguars 10 Miles
Angela Brinkley Stowmarket Striders RC 10 Miles
Joanne Brooke Felixstowe Road Runners 10 Miles
Steve Brooke Felixstowe Road Runners 10 Miles
Kyle Brooks Wymondham AC 10 Miles
Alex Broome Norwich Road Runners 10 Miles
Natalie Brown Waveney Valley AC 10 Miles
Laura Brown Stowmarket Striders RC 10 Miles
Irene Brown PCRC Runsters 10 Miles
Megan Brown 10 Miles
Duncan Brown 10 Miles
Steve Brown PCRC Runsters 10 Miles
Jason Brunt Norfolk Gazelles AC 10 Miles
Kerry Buckley Run For Your Life 10 Miles
Samuel Burdett Stowmarket Striders RC 10 Miles
William Burdett Stowmarket Striders RC 10 Miles
Holly Burrows Framlingham Flyers 10 Miles
Robbie Burt Saint Edmund Pacers 10 Miles
Amanda Butler 10 Miles
Sherralyn Carlton 10 Miles
Benjamin Carpendale Felixstowe Road Runners 10 Miles
Mik Carr 10 Miles
Katie Carroll 10 Miles
Steven Carruthers Waveney Valley AC 10 Miles
Kev Carter 10 Miles
Nicholas Carter 10 Miles
Alli Carter Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Lorraine Cason Bungay Black Dog RC 10 Miles
Dave Catchpole Waveney Valley AC 10 Miles
Sue Cattermole 10 Miles
Stephen Cattermole 10 Miles
Alex Chalmers-Wilkes Waveney Valley AC 10 Miles
Alison Chambers Framingham Flyers 10 Miles
Stephen Chapman Stowmarket Striders RC 10 Miles
Robert Chenery Ipswich Jaffa 10 Miles
Chris Chorley Bungay Black Dog RC 10 Miles
Ben Churchman Diss & District AC 10 Miles
Caroline Clamp Waveney Valley AC 10 Miles
Richard Clark The Saxons 10 Miles
James Clarke Lowestoft Road Runners 10 Miles
Susannah Close 10 Miles
Daniel Coates-Melton 10 Miles
Adrian Cole Stowmarket Striders RC 10 Miles
Hayley Coles Felixstowe Road Runners 10 Miles
Lisa Cone Waveney Valley AC 10 Miles
Roly Cook Norwich Road Runners 10 Miles
Darren Cook Felixstowe Road Runners 10 Miles
Anneke Cook Wymondham AC 10 Miles
Lee Cook Waveney Valley AC 10 Miles
Simon Cook Lowestoft Road Runners 10 Miles
Simon Cooper Felixstowe Road Runners 10 Miles
Jennie Cooper Felixstowe Road Runners 10 Miles
Lesley Cooper Ipswich Jaffa 10 Miles
Dave Copland Ipswich Triathlon Club 10 Miles
Graham Coulter Framlingham Flyers 10 Miles
Daren Coulter Waveney Valley AC 10 Miles
Sarah Coulter 10 Miles
Ruth Cowlin Sudbury Joggers 10 Miles
Joanne Cox Bungay Black Dog RC 10 Miles
Kevin Crook Wymondham AC 10 Miles
Steve Cross 10 Miles
Richard Crossland Bungay Black Dog RC 10 Miles
Ben Crossman 10 Miles
Shaun Crowley Beccles Triathlon Club 10 Miles
Cat Cummings Wymondham AC 10 Miles
Hannah Cunningham 10 Miles
Stephen Dady Wymondham AC 10 Miles
Millie Darling Waveney Valley AC 10 Miles
Potter Darren Beccles Triathlon Club 10 Miles
Carl Davey 10 Miles
Alan Dawson Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Sean Day Bungay Black Dog RC 10 Miles
Donna Day Rickinghall Runners 10 Miles
Vicky Day Wymondham AC 10 Miles
Paolo De Marco Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Rebecca Dean Diss & District AC 10 Miles
Ben Dean Diss 10 Miles
Laura Devereux Bungay Black Dog RC 10 Miles
Jo Dickinson Felixstowe Road Runners 10 Miles
Karen Doak Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Paul Dockerill Newmarket Joggers 10 Miles
Yvonne Doe Stowmarket Striders RC 10 Miles
Diane Doyle Framingham Flyers 10 Miles
Amanda Dunn Hadleigh Hares AC 10 Miles
Stephen Dunnett Framlingham Flyers 10 Miles
Richard Dye Bungay Black Dog RC 10 Miles
Jackie Eastaugh-king Norwich Road Runners 10 Miles
Nathan Edwards Norwich Road Runners 10 Miles
Andy Ellis Felixstowe Road Runners 10 Miles
Steve Ely Wymondham AC 10 Miles
Anne-Marie Falgate 10 Miles
Teresa Fallon 10 Miles
Martin Farr Lowestoft Road Runners 10 Miles
Fudge Farrar Bungays Black Dog Running Club 10 Miles
Robin Farrar Bungay Black Dog RC 10 Miles
Lisa Farrington Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Justine Fawcett Bungay Black Dog RC 10 Miles
Radley Fenn Coltishall Jaguars 10 Miles
Katie Fenn Coltishall Jaguars 10 Miles
Diane Fisk Diss Heywood Joggers 10 Miles
Jo Fisk Beccles Triathlon Club 10 Miles
Sarah Fitch Felixstowe RRC 10 Miles
Glenn Fletcher Rock Estate 10 Miles
Lynsey Fletcher Rock Estate 10 Miles
Caroline Fletcher Dereham Runners AC 10 Miles
Mark Foulkes 10 Miles
Garrick Fox Bungay Black Dog RC 10 Miles
Ruth Gainsford Coltishall Jaguars 10 Miles
Tom Galley Lowestoft Road Runners 10 Miles
Steven Garland 10 Miles
Chris Garlick 10 Miles
Dudley Garner Norfolk Gazelles AC 10 Miles
Ruth Gaunt Norwich Road Runners 10 Miles
Tony Gavin Felixstowe Road Runners 10 Miles
Christopher Gay Great Yarmouth and District AC 10 Miles
Karen Gedge Bungay Black Dogs 10 Miles
Erik Gibbons Norwich Road Runners 10 Miles
Kayleigh Gibbons Norwich Road Runners 10 Miles
Nigel Gilham Bungay Black Dog RC 10 Miles
Michaela Gilham Bungay Black Dog RC 10 Miles
Joe Girling 10 Miles
Jon Glanfield Felixstowe RRC 10 Miles
Mick Glynn 10 Miles
Andrew Godbold 10 Miles
Amy Godbold Bungay Black Dog RC 10 Miles
Lee Goddaed Stowmarket Striders RC 10 Miles
Louise Goddard Stowmarket Striders RC 10 Miles
Joanna Godwin Wymondham AC 10 Miles
Nicole Goffin Was Batchelor Waveney Valley AC 10 Miles
Sarah Golding Saint Edmund Pacers 10 Miles
Odette Goldsmith Waveney Valley AC 10 Miles
Neil Gooch Waveney Valley AC 10 Miles
Andrea Gooch Waveney Valley AC 10 Miles
Maria Goodby Bungay Black Dog RC 10 Miles
David Graham Lowestoft Road Runners 10 Miles
Samantha Grainger Wymondham AC 10 Miles
Jan Green Framlingham Flyers 10 Miles
Jenny Green Waveney Valley AC 10 Miles
Collette Green Felixstowe Road Runners 10 Miles
Annette Green 10 Miles
Sarah Griffiths 10 Miles
Stacey Halford 10 Miles
Steve Hall Framingham Flyers 10 Miles
Lizzie Hall 10 Miles
Rob Hall Bungay Black Dog RC 10 Miles
Andy Halstein 10 Miles
Lisa Hamill 10 Miles
John Hamill 10 Miles
Nick Hammond Framlingham Flyers 10 Miles
Demelza Hammond Waveney Valley AC 10 Miles
Daniel Handisides 10 Miles
Jane Hannah Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Simon Harkin Stowmarket Striders RC 10 Miles
Robin Harper Felixstowe Road Runners 10 Miles
Keith Harris Waveney Valley AC 10 Miles
Rebecca Harris Waveney Valley AC 10 Miles
Victoria Harrison 10 Miles
Louise Harrison 10 Miles
Louise Harrod Waveney Valley AC 10 Miles
Tim Hart 10 Miles
Jan Hart Run For Your Life 10 Miles
Maxine Hart Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Lee Harvey Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Thomas Haslam Saxmundham Sports Running & Fitness Club 10 Miles
Karen Hatton St Edmunds Pacers 10 Miles
Ian Hawkes Waveney Valley AC 10 Miles
Mark Hayden Framlingham Flyers 10 Miles
Chris Hayes 10 Miles
Tracey Haylock Bungay Black Dog RC 10 Miles
Andy Hayward Stowmarket Striders RC 10 Miles
Phil Hazell Waveney Valley AC 10 Miles
Sarah Heatley Beccles Triathlon Club 10 Miles
Michelle Hewitt Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Nicola Hill Norwich Road Runners 10 Miles
Naomi Hills Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
David Hirst Beccles Triathlon Club 10 Miles
Vicki Hobbs Stowmarket Striders RC 10 Miles
Louise Holland Wymondham AC 10 Miles
Nikki Holland-Gladwish Bungay Black Dog RC 10 Miles
Julian Holland-Gladwish Bungay Black Dog RC 10 Miles
Scott Hollings 10 Miles
Stuart Hollingsworth Felixstowe Road Runners 10 Miles
Helen Hollingsworth Felixstowe Road Runners 10 Miles
Ellen Hollingworth Stowmarket Striders RC 10 Miles
Tanya Holloway Bungay Black Dog RC 10 Miles
Kate Holtzer Waveney Valley AC 10 Miles
Sharon Hooton 10 Miles
Trish Hopkins Felixstowe Road Runners 10 Miles
Rebecca Howard Bungay Black Dog RC 10 Miles
Kirsty Howe Waveney Valley AC 10 Miles
James Howlett Framingham Flyers 10 Miles
Lindsay Howlett 10 Miles
Adam Howlett Framlingham Flyers 10 Miles
Wendy Hughes Stowmarket Striders RC 10 Miles
Dianne Hughes Stowmarket Striders RC 10 Miles
Steven Hughes Stowmarket Striders RC 10 Miles
Linda Hunt Bungay Black Dog RC 10 Miles
Jane Hunt Waveney Valley AC 10 Miles
David Hupton Bungay Black Dog RC 10 Miles
Mark Hurren Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Sharon Hurren Wymondham AC 10 Miles
Ken Hurst Bungays Black Dog RC 10 Miles
Matt Ife Bungays Black Dog Running Club 10 Miles
Alan Jackson Ipswich Jaffa 10 Miles
Benjamin Jacobs Felixstowe Road Runners 10 Miles
Robert James Bungay Black Dog RC 10 Miles
Stuart Jennings 10 Miles
Dan Johnstone Nil 10 Miles
Mike Jolly Reepham Runners 10 Miles
Mark Jones Bungay Black Dog RC 10 Miles
Oliver Jones Norfolk Gazelles AC 10 Miles
Karena Jones 10 Miles
Robin Jones Waveney Valley AC 10 Miles
Angela Jones Bungay Black Dog RC 10 Miles
Tamara Jordan 10 Miles
Rebecca Jordan 10 Miles
Ruth Kieran Saint Edmund Pacers 10 Miles
Becca Kineavy Bungay Black Dog RC 10 Miles
Alice Kirk Bungay Black Dog RC 10 Miles
Andrew Kirk Bungay Black Dog RC 10 Miles
Ray Knights Rock Estate Runners and Riders 10 Miles
James Lambert Coltishall Jaguars 10 Miles
Nicola Lambert-John Coltishall Jaguars 10 Miles
Andrew Lane Wymondham AC 10 Miles
Jim Last Framlingham Flyers 10 Miles
Tina Lathrope Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Lorena Latisaite Ryston Runners AC 10 Miles
Samantha Laurie Diss Heywood Joggers 10 Miles
Rebecca Lawler Lowestoft Road Runners 10 Miles
Stuart Lawn Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Jeremy Lee 10 Miles
Richard Leeder Stowmarket Striders RC 10 Miles
Ivan Lees Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Helen Lewis Norfolk Gazelles AC 10 Miles
Todd Lewis Sudbury Joggers 10 Miles
Daniella Liffen Waveney Valley AC 10 Miles
Michelle Lightfoot Bungay Black Dog RC 10 Miles
Thomas Lincoln-Kemp Coltishall Jaguars 10 Miles
Dave Lines Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Rob Lines Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Jay Lingwood Waveney Valley AC 10 Miles
Julia Lloyd Wymondham AC 10 Miles
Ali Lock Waveney Valley AC 10 Miles
Merv Lock Waveney Valley AC 10 Miles
Jo Lockhart Bungay Black Dog RC 10 Miles
Rachael Lockwood Wymondham AC 10 Miles
Donna Lorne 10 Miles
Christopher Lucas The Saxons 10 Miles
Tony Ludlam Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Lisa Lummis 10 Miles
Robine Mackenzie 10 Miles
Anthony Maclean Framlingham Flyers 10 Miles
Sarah Maidment Bungay Black Dog RC 10 Miles
Katherine Mann Norwich Road Runners 10 Miles
Karen Martin Haverhill Running Club 10 Miles
Deirdre Mary Stowmarket Striders RC 10 Miles
Judith Masters Bungay Black Dog RC 10 Miles
Rosie Matthewson 10 Miles
Neil May Team Dunerunner 10 Miles
Sandra Mayhew Stowmarket Striders RC 10 Miles
Ron McCullough Ipswich Jaffa 10 Miles
Byron McGill 10 Miles
Steven McNicholas Norfolk Gazelles AC 10 Miles
Abbi Mckenzie 10 Miles
Daryl Mckeown Waveney Valley AC 10 Miles
Stephen Mead Stowmarket Striders RC 10 Miles
Daniel Mead St Edmunds Pacers 10 Miles
Jonathan Meadows Lowestoft Road Runners 10 Miles
Emma Meiring Bungay Black Dog RC 10 Miles
Donna Milner Waveney Valley AC 10 Miles
Robert Milner Waveney Valley AC 10 Miles
Victoria Mitchell 10 Miles
Clare Moodie Framlingham Flyers 10 Miles
Thomas Mooney 10 Miles
Christine Moore Waveney Valley AC 10 Miles
Mandy Moore Bungay Black Dog RC 10 Miles
John Moore 10 Miles
Tim Moore Waveney Valley AC 10 Miles
Lucie Morran Bungay Black Dog RC 10 Miles
Vaughan Morris Stowmarket Striders RC 10 Miles
Katherine Morton 10 Miles
Mandi Moyse Framlingham Flyers 10 Miles
Mary Narey Stowmarket Striders RC 10 Miles
Darren Neale North Norfolk Beach Runners 10 Miles
John Newell St Edmunds Pacers 10 Miles
Marcus Nichols Beccles Triathon Club 10 Miles
Linda Nobbs Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Anne Oliver Felixstowe Road Runners 10 Miles
Dominic Oliver City of Norwich Athletics Club 10 Miles
Mark Ollett Dunerunner 10 Miles
Rachel Ollett Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Joanne Orford Bungay Black Dog RC 10 Miles
Glenn Orford 10 Miles
Anthony Osborne 10 Miles
Anneli Ostler Felixstowe Road Runners 10 Miles
Mike Ottley Reepham Runners 10 Miles
Claire Owen Coltishall Jaguars 10 Miles
Ryan Pack 10 Miles
Lauren Page 10 Miles
Rob Page Ipswich Jaffa 10 Miles
John Pamplin Unaffiliated 10 Miles
Julia Parsley City of Norwich AC 10 Miles
Bob Paul 10 Miles
Greg Pearson Reepham Runners 10 Miles
Julia Pelham Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Sharon Perry Saint Edmund Pacers 10 Miles
Chris Perry Saint Edmund Pacers 10 Miles
Michael Persich 10 Miles
Georgia Phelan 10 Miles
Lee Phillips Framlingham Flyers 10 Miles
Anna Phillips 10 Miles
Jo Pinkney Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Jayne Pitcher 10 Miles
Rosemary Plant Waveney Valley AC 10 Miles
Dylan Pomietlo Felixstowe Road Runners 10 Miles
Mat Porter Norwich Road Runners 10 Miles
Justin Potter Stowmarket Striders RC 10 Miles
Susan Potter Bungay Black Dog RC 10 Miles
Andrew Preston Wymondham AC 10 Miles
Stephen Pretty Stowmarket Striders RC 10 Miles
Sarah Proffitt Felixstowe Road Runners 10 Miles
Stephen Pulfer Bungay Black Dog RC 10 Miles
Clive Purbrook Newmarket Joggers 10 Miles
Grainne Purvis Waveney Valley AC 10 Miles
Robyn Rake Stowmarket Striders RC 10 Miles
Robert Reason Stowmarket Striders RC 10 Miles
Louise Reed Bungay Black Dog RC 10 Miles
Mark Regan Beccles Triathlon Club 10 Miles
Julie Rickards Bungay Black Dog RC 10 Miles
Darrel Roberts Waveney Valley AC 10 Miles
Kylie Robinson Framlingham Flyers 10 Miles
Danny Rock Felixstowe Road Runners 10 Miles
Bethany Rogers Bungay Black Dog RC 10 Miles
Barry Rogers Bungay Black Dog RC 10 Miles
Brian Rogers Ipswich Jaffa 10 Miles
Paul Rogers 10 Miles
Nicky Roper Framlingham Flyers 10 Miles
Charlotte Rose City of Norwich AC 10 Miles
Susannah Rosenberg Ipswich Triathlon Club 10 Miles
Joanne Rosenwold 10 Miles
Christina Rowland 10 Miles
David Roy Wymondham AC 10 Miles
Jen Rudd Wymondham AC 10 Miles
Peter Russell Framlingham Flyers 10 Miles
Philip Rusted Bungay Black Dog RC 10 Miles
Karen Sage Framlingham Flyers 10 Miles
Kat Sanders North Norfolk Beach Runners 10 Miles
Linzi Sangster-Hart 10 Miles
Bobbie Sauerzapf Bungay Black Dog RC 10 Miles
Paul Saunders Tri-Anglia Triathlon Club 10 Miles
Anna Scanlon 10 Miles
Kirsty Schwier Bungay Black Dog RC 10 Miles
Nicola Seaman Bungay Black Dogs 10 Miles
Debbie Secret 10 Miles
David Seymour 10 Miles
Paul Sharman 10 Miles
Suzanne Sharman 10 Miles
Mark Sharman 10 Miles
Jenny Sheahan 10 Miles
David Sheahan 10 Miles
Darren Sheppard Framlingham Flyers 10 Miles
Sarah Shiplee Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Stacey Shiplee Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
George Shiplee Beccles and Bungay Harriers 10 Miles
Jordan Sibley Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Suzannah Sinden Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Anthony Sinden Beccles & Bungay Harriers 10 Miles
Jenni Skelly Waveney Valley AC 10 Miles
John Skelly Waveney Valley AC 10 Miles
Joe Skipper Team Skipper 10 Miles
Jane Skoulding Stowmarket Striders RC 10 Miles
Mark Skoulding Stowmarket Striders RC 10 Miles
Leslie Slater 10 Miles
Richard Smith Saint Edmund Pacers 10 Miles
Simon Smith Bungay Black Dog RC 10 Miles
Sadie Smith 10 Miles
Anna Smith Stowmarket Striders RC 10 Miles
Ben Snelling Norwich Road Runners 10 Miles
Susan Snelling 10 Miles
Dave Solomon Felixstowe RRC 10 Miles
Jason Sparkes 10 Miles
Sarah Sparkes Bungay Black Dog RC 10 Miles
Simon Sparkes Bungay Black Dog RC 10 Miles
Sabina Spence Bure Valley Harriers 10 Miles
Stuart Spurgeon Waveney Valley AC 10 Miles
Leo Stead 10 Miles
Samantha Stedman-Jones Bungay Black Dog RC 10 Miles
Malcolm Stedman-Jones Bungay Black Dog RC 10 Miles
Beth Stephens 10 Miles
Helen Stephens 10 Miles
Nicola Stevenson Felixstowe Road Runners 10 Miles
Lisa Stewart Waveney Valley AC 10 Miles
Joanne Stone Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Mark Stone Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Chris Strange Waveney Valley AC 10 Miles
Sarah Stubbs City of Norwich AC 10 Miles
Hollie Sutherland Felixstowe Road Runners 10 Miles
Trudle TImms Framlingham Flyers 10 Miles
Ben Taylor 10 Miles
Joanne Taylor Bungay Black Dog RC 10 Miles
Laura Thomas Ipswich Jaffa 10 Miles
David Thomas Bungay Black Dog RC 10 Miles
Andrew Thomas Great Yarmouth Road Runners 10 Miles
Louise Thompson Bungay Black Dog RC 10 Miles
Joel Thomson Waveney Valley AC 10 Miles
Andy Thornton Bungay Black Dog RC 10 Miles
Wayne Tilbury-Larter STRAC 10 Miles
Jesse Timberlake Bungay Black Dog RC 10 Miles
Simon Tinkler Framlingham Flyers 10 Miles
Kenneth Tovell Framlingham Flyers 10 Miles
Alex Tucker 10 Miles
Mark Tufts Wymondham AC 10 Miles
Connie Vallis 10 Miles
Lawrence Wade City of Norwich Athletics Club 10 Miles
Jo Walker Bungay Black Dog RC 10 Miles
Neil Walpole Norwich Road Runners 10 Miles
Keith Walpole Norwich Road Runners 10 Miles
Catherine Walsh Felixstowe Road Runners 10 Miles
Andy Walter Norfolk 10 Miles
Michele Walters 10 Miles
Lucy Ward 10 Miles
Juliette Watkinson Wymondham AC 10 Miles
Mark Watson 10 Miles
Clare Webb Bungay Black Dog RC 10 Miles
Philip Websdale Dereham Runners AC 10 Miles
John Wharton 10 Miles
Dannielle Whatling Diss & District AC 10 Miles
Fay Wheeler Wymondham AC 10 Miles
Angela Whiting Stowmarket Striders RC 10 Miles
Lynn Whittingstall Framingham Flyers 10 Miles
Melanie Widdows 10 Miles
Graham Wigley Framingham Flyers 10 Miles
Ross Wilcox Stowmarket Striders RC 10 Miles
Scott Williams Stowmarket Striders RC 10 Miles
Neil Williamson Newmarket Joggers 10 Miles
Rebecca Wilson Beccles and Bungay Harriers 10 Miles
Roon Wilson 10 Miles
Kirsty Winter 10 Miles
Kate Wood Woodbridge Shufflers RC 10 Miles
Vicky Wood Waveney Valley AC 10 Miles
Baz Woolnough 10 Miles
Paul Wright Waveney Valley AC 10 Miles
Susan Wright Bungay Black Dog RC 10 Miles
Michelle Wright 10 Miles
Nicky Yaxley 10 Miles
Colin Yaxley 10 Miles
Chris Yeates City of Norwich Athletics Club 10 Miles
Stuart Young Bungay Black Dog RC 10 Miles
Peter Warland Stowmarket Striders RC Waiting List
Sharon Warland Stowmarket Striders RC Waiting List
Alistair Shearer Wymondham AC Waiting List
Hayley Murfit Waiting List
Hazel Garrity Bungay Black Dog RC Waiting List
Terry Garrity Bungay Black Dog RC Waiting List
John Thorpe Ipswich Jaffa Waiting List
Leigh Butcher Lowestoft Road Runners Waiting List
Aaron Smart Lowestoft Road Runners Waiting List
Stuart Dewell Lowestoft Road Runners Waiting List
Rachel Plant Lowestoft Road Runners Waiting List
Scotty Bruce Lowestoft Road Runners Waiting List
Lucy English Waiting List
Rosemary Stride Bungay Black Dog RC Waiting List
Sam Cooper None Waiting List
Clare West Bungay Black Dog RC Waiting List
Craig Sisson Haverhill Running Club Waiting List
Lucy Steele Waiting List
James Nice City of Norwich Athletics Club Waiting List
Katy Oldman Lowestoft Road Runners Waiting List
Elaine Haggarty Great Yarmouth & District AC Waiting List
David Percy Haverhill Running Club Waiting List
Adrian Mills Waiting List
Graham Turner Diss & District AC Waiting List
Lisa Greengrass Wymondham AC Waiting List